Apie mus

“Jūsų patikimi odinių rankų darbo aksesuarų meistrai”

Mūsų istorija

Nuo nuoširdaus hobio 2017 metais iki mažos, bet geros reputacijos verslo 2023 metais. Mes, kaip nedidelė komanda, esame atsidavę kurti aukštos kokybės odinius aksesuarus. Mums svarbiausia yra meistrystė, kokybė ir klientų patirtis. Mums labai džiugu, kad renkatės mus, ir mes nuoširdžiai dėkojame jums už pasitikėjimą.

Iškeliavę odiniai gaminiai: 95

Apie mus ir mūsų darbą

Esame aistringi odos meistrai, kurie savo kelionę pradėjo nuo raktų pakabukų gamybos. Šiandien didžiuojamės galėdami pasiūlyti platų odinių dirbinių asortimentą.

Mūsų produktai: nuo raktų pakabukų, kurie gali būti pritaikyti jūsų poreikiams,  įvairių formų gyvūnų etikečių su jūsų augintinio vardu ir telefono numeriu. Pasigrožėkite mūsų odiniais auskarais ir apyrankėmis, kurių įvairūs stiliai ir formos praturtins jūsų aprangą.

Iki odinių krepšių, tokių kaip rankinės ir kuprinės, yra ne tik stilingi, bet ir funkcionalūs. Mes taip pat siūlome odines pinigines ir diržus, kurie pagaminti su ypatingu dėmesiu ir meistriškumu. Taip pat jūsų pasirinkimui siūlome stilingus kosmetikos krepšelius.

Verslo klientams mes siūlome įvairių formų ir dydžių produktų etiketes, pritaikomas jūsų prekėms bei paslaugoms. Be to, mes teikiame perpardavimo paslaugas (dropshiping’as), nepriklausomai nuo jūsų verslo dydžio. Dėl daugiau informacijos susisiekite su mumis: https://yoru.lt/kontaktai.

Visi mūsų gamybos dirbiniai yra rankų darbo, sukurti su meile ir atidumu kiekvienai detalei. Esame įsipareigoję užtikrinti aukščiausią kokybę ir kiekvieno kliento pasitenkinimą. Siekiame pasiūlyti aukštos kokybės odinius dirbinius, kurie išskirtų jus iš minios ir praturtintų jūsų stilių.

Mūsų vertybės

Pagrindas kuo remiamės

Kokybė

Mes pasižadame tiekti tik aukščiausios kokybės odinius produktus, kuriuos kūrėme su meile ir atsidavimu.

Ekologiškumas

Atsakingai atrinka oda ir tvarios gamybos praktikos yra mūsų etikos širdis. Mes siekiame mažinti savo poveikį aplinkai.

Klientų aptarnavimas

Mes vertiname kiekvieną klientą ir jų patirtį, nuo pirkimo proceso pradžios iki prekės gavimo ir naudojimo.