Odinė apyrankė su magnetiniu užsegimu

 9.95

Prekės ženklas:YORU

Mūsų rankų darbo odinės apyrankės yra aukščiausios kokybės, kruopščiai parinktos odos produktas, kuris suteikia individualumą su galimybe personalizuoti, o savo išskirtinu dizainu ir patvarumu tampa unikaliu stiliaus, komforto ir tvarumo deriniu.

Patiko: 4 pirkėjams

Produkto kodas: NETAIKOMA Kategorija:

Aprašymas

Įsikabink į aštrų elegancijos ir amžino stiliaus derinį su mūsų rankų darbo odinėmis apyrankėmis. Kiekviena detalė yra kruopščiai pagaminta iš aukščiausios kokybės odos, žinomos dėl savo patvarumo. Šios apyrankės nėra tiesiog aksesuarai – tai yra asmeninio stiliaus pareiškimai.

Kiekviena odinė apyrankė atidžiai supjaustoma, formuojama ir užbaigta, užtikrinant, kad nėra dviejų identiškų apyrankių.

Mūsų apyrankės siūlo individualizacijos galimybes atsižvelgiant į jūsų išskirtinį požiūrį. Pasirinkite iš įvairių spalvų, dydžių ir dizainų arba pridėkite asmeninį prisilietimą su pasirinktu graviravimu. Ar tai būtų vardo raidės, reikšminga data ar speciali frazė, apyrankė tampa jūsų asmenybės pratęsimu.

Šios apyrankės yra universalios ir gali būti dėvimos įvairiomis progomis – nuo atsitiktinių išvykų iki rimtesnių renginių. Jos sukurtos būti patogios ir tvirtos, todėl jos puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui. Dėl jų minimalistinio dizaino, jas galima derinti su kitais juvelyrikos gaminiais ar dėvėti atskirai, siekiant paprastos, nepretenzingos išvaizdos.

Mūsų odinės apyrankės pagamintos su tvarumo mintimi. Naudota oda yra kruopščiai parinkta, atspindinti mūsų įsipareigojimą atsakingai jas gaminti. Kiekviena apyrankė yra laiko, kantrybės ir įgūdžių produktas – tai liudijimas apie amato meistriškumą ir mūsų įsipareigojimą kokybei.

Investuokite į mūsų rankų darbo odines apyrankes šiandien ir įsikabinkite į unikalaus stiliaus, patvarumo ir asmeninio išsiskyrimo derinį.

Papildoma informacija

Spalva

, , , , , ,

Prekės ženklas

YORU

Odiniai pakabukai, apyrankės ir kiti aksesuarai tiek moterims tiek vyrams

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą
Odinis raktų pakabukas, rankų darbo odinis raktų pakabukas, rankų darbo odinis personalizuojamas raktų automobilio pakabukas 23. Yoru. Lt

Odinė apyrankė su magnetiniu užsegimu

Į krepšelį