Odiniai auskarai

 3.95

Gamybos laikas nuo 1 iki 5 dienų.

Produktų spalvų atspalviai gali nežymiai skirtis

Mūsų rankų darbo odiniai auskarai – tai elegancijos, komforto derinys, sukurti iš aukščiausios kokybės odos.

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Pagerinkite savo stilių su mūsų nuostabiais rankų darbo odiniais auskarais. Šie auskarai yra daugiau nei tik papuošalas – tai yra elegancijos, skonio ir individualumo pareiškimas.

Kiekvieni auskarai yra kruopščiai sukurti iš aukščiausios kokybės, atsakingai parinktos odos, derinant prabangą su tvarumu. Oda pasirinkta ne tik dėl jos nuostabios išvaizdos, bet ir dėl lengvo svorio, dėl ko auskarai yra patogūs nešioti visą dieną.

Mūsų odiniai auskarai pabrėžia paprastumo grožį. Minimalistinis dizainas yra pakankamai universalus derinimui su įvairiais drabužiais. Ar rengiatės ypatingai progai, ar norite pridėti šiek tiek sofistikacijos prie savo kasdieninės aprangos, šie auskarai gali lengvai transformuoti jūsų įvaizdį.

Asmeninimas yra mūsų kūrinių esmė, jie tampa nuostabia dovana mylimiems žmonėms ar sentimentalios relikvijos Jums pačiam.

Investuokite į mūsų rankų darbo odinius auskarus šiandien ir mėgaukitės unikaliu elegancijos, komforto ir asmeninio išraiškos deriniu. Šie auskarai nėra tik madingas aksesuaras, tai yra mūsų įsipareigojimui kokybei ir tvarumui.

 

Papildoma informacija

Spalva

, , , , ,

odinis raktų pakabukas, rankų darbo odinis raktų pakabukas, rankų darbo odinis personalizuojamas raktų automobilio pakabukas. Yoru.lt

Odiniai auskarai

Į krepšelį