Odinis W124, W123, W115, W114 Puodelio laikiklis

 79.95

Gamybos laikas nuo 1 iki 5 dienų.

Produktų spalvų atspalviai gali nežymiai skirtis

Mercedes-Benz w124 W124 W115 W114 Puodelių laikiklis

Atsiųskite savo salono nuotrauką per el., paštą, Instagram'ą arba Facebook'ą. Dėl panašios spalvos parinkimo ir puodelių išpjovų dydžio.
Product total
Options total
Grand total
Produkto kodas: N/A Kategorija: Žymos: , , ,

Aprašymas

Patirkite prabangos ir funkcionalumo derinį su mūsų pagal užsakymą pagamintu odiniu puodelio laikikliu, pritaikytu tik 1985-1995 m. „Mercedes-Benz W124” modeliams. Preciziškai suprojektuotas ir pagamintas iš aukščiausios kokybės odos, šis puodelio laikiklis yra puikus aksesuaras, kuris padidins jūsų klasikinio automobilio eleganciją ir kartu suteiks patogumo kasdienėms kelionėms.

Savybės:

Pritaikyta pagal užsakymą: Sukurtas išskirtinai W124 modeliui, užtikrinantis vientisą prigludimą.
Aukštos kokybės oda: Sukurta iš aukščiausios kokybės odos, atitinkančios jūsų „Benz” prabangą.
Patvarus ir stabilus: Patikimas sukibimas, užtikrinantis, kad gėrimas išliktų savo vietoje net ir važiuojant nelygiais keliais.

Prieš pateikdami užsakymą:
Prašome atsiųsti mums žinutę, nurodydami pageidaujamos spalvos puodelių dydžius (vidinius matmenis) ir savo el. pašto adresą (be jo negalėsime išsiųsti siuntinio). Siekiame suteikti asmeninę patirtį ir užtikrinsime, kad puodelių laikiklis atitiktų jūsų senovinio brangakmenio interjero estetiką.

Pagerinkite savo W124 automobilio interjerą, suteikdami šiuolaikinio patogumo akcentą ir nepakenkdami jo klasikiniam žavesiui. Pridėkite šį pagal užsakymą pagamintą odinį puodelio laikiklį į savo krepšelį jau šiandien!

Papildoma informacija

Svoris 0.5 kg
Išmatavimai 39 × 19 × 7 cm
Spalva

, , , , ,

Odinis W124, W123, W115, W114 Puodelio laikiklis

Į krepšelį