Odinis raktų pakabukas „Mini”

- 11 % Išjungta

 7.95

Gamybos laikas nuo 1 iki 5 dienų.

Produktų spalvų atspalviai gali nežymiai skirtis

Mūsų personalizuoti, rankų darbo odiniai raktų pakabukai siūlo unikalų elegancijos ir funkcionalumo derinį,  tai universalus aksesuaras, kuris papuošia jūsų kasdieninius daiktus ir atspindi jūsų asmeninį stilių.

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Atrakinkite stiliaus ir funkcionalumo esmę su mūsų rankų darbo odiniais raktų pakabukais. Pagaminti iš aukščiausios kokybės odos, šie pakabukai simbolizuoja eleganciją, stilių ir ilgaamžiškumą.

Šie rankų darbo pakabukai ne tik padeda tvarkyti raktus, bet ir suteikia sofistikacijos pojūtį jūsų kasdieniniams daiktams. Tai yra aksesuaras, kuris atspindi jūsų asmeninį stilių ir skonį. Kompaktiški, tvirti, jie siūlo praktinį sprendimą, kaip saugoti raktus saugiai, lengvai pasiekiamus ir išskirtinius.

Kiekvienas pakabukas yra kruopščiai sukurtas, atsižvelgiant į kiekvieną detalę – nuo odos kokybės iki graviravimo tikslumo.

Šie pakabukai taip pat gali būti personalizuoti vardų ar reikšmingų žinučių pavidalu, darančiu juos ne tik praktišku aksesuaru, bet ir sentimentalios relikvijos ar apgalvotos dovanos mylimiems žmonėms forma.

Kalbant apie stilių, mūsų odiniai raktų pakabukai yra klasikinis, tačiau universalus aksesuaras. Prisegti prie savo rankinės, kuprinės ar tiesiog laikomi rankoje, jie suteikia subtilų, elegantišką pranešimą.

Mūsų odiniai raktų pakabukai ne tik gražūs, bet ir etiškai pagaminti. Mūsų oda yra atsakingai atrinkta, atspindinti mūsų įsipareigojimą kokybei, tvarumui ir pagarbai amatui.

Investuokite į mūsų rankų darbo odinius raktų pakabukus šiandien, kad mėgautumėtės unikaliu stiliaus, funkcionalumo ir asmeninio prisilietimo deriniu.

Papildoma informacija

Spalva

, , , , , ,

Odinis raktų pakabukas, rankų darbo odinis raktų pakabukas, rankų darbo odinis personalizuojamas raktų automobilio pakabukas. Yoru.lt

Odinis raktų pakabukas „Mini"

Į krepšelį