Personalizuojamas odinis automobilio raktų pakabukas (Lentelė)

 24.95

Prekės ženklas:YORU

Personalizuojamas odinis automobilio raktų pakabukas yra elegantiškas ir praktiškas aksesuaras kiekvienam vairuotojui. Suteikite asmeninį žavesį savo raktų rinkiniui, įgraviravę vardą, inicialus ar bet kokį kitą tekstą. Pagamintas iš kokybiškos odos, šis rankų darbo pakabukas yra patvarus ir stilingas pasirinkimas.

Vedamas tekstas rodomas gyvai ant nuotraukos, taip, kaip atrodys realybėj.
Tekstą galite rašyti kokį tik norite, (yra simbolių limitas), temos tik kaip pavyzdys.

Sukurkite savo unikalų automobilio pakabuką: pasirinkite markę, modelį, galios rodiklius (kW/AG), automobilio numerį ar savo vardą.
Prieš pradėdami graviravimo darbus, mes atidžiai viską ištaisysime ir sutvarkysime, užtikrinant, kad galutinis produktas atrodytų nepriekaištingai.
Rudas
Juodas
Šviesiai Rudas
Spalva bus tokia kokią pasirinksite čia
Tai gali būti jūsų automobilio markė
Tai gali būti jūsų automobilio markė
Tai gali būti jūsų automobilio modelis
Tai gali būti jūsų automobilio modelis
Tai gali būti jūsų automobilio galingumas
LT, LV, EE, PL ...
Tai gali būti jūsų automobilio numeris ar vardas

Aprašymas

Įsivaizduokite ne tik funkcionalų, bet ir asmenybę pabrėžiantį aksesuarą – būtent toks yra mūsų personalizuojamas odinis automobilio raktų pakabukas. Sukurtas iš aukštos kokybės natūralios odos, šis rankų darbo pakabukas pridės išskirtinumo jūsų kasdienybei. Kiekvienas pakabukas yra unikalus, nes jūs patys galite pasirinkti, ką ant jo įgraviruoti: tai gali būti jūsų vardas, inicialai, ypatinga data ar asmeniškas žinutės tekstas.

Toks personalizavimas suteikia galimybę sukurti išskirtinę ir prasmingą dovaną sau ar savo artimiesiems. Be estetinės vertės, šis pakabukas yra itin patvarus, garantuojantis, kad jūsų raktai bus saugūs ir visada po ranka. Odos patvarumas užtikrina, kad pakabukas išliks gražus ir naudojamas ilgus metus, o laikui bėgant oda įgauna dar didesnį žavesį, atskleidžiant natūralią patiną.

Pagamintas su meistriškumu ir aistra, šis odinis raktų pakabukas neabejotinai taps jūsų kasdienio stiliaus akcentu. Jis yra supakuotas į elegantišką dėžutę, tad puikiai tinka dovanoti ypatingomis progomis. Rinkitės kokybę, stilių ir asmeniškumą su mūsų personalizuojamu odiniu automobilio raktų pakabuku.

Prekės ženklas

YORU

Odiniai pakabukai, apyrankės ir kiti aksesuarai tiek moterims tiek vyrams

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Personalizuojamas odinis automobilio raktų pakabukas (Lentelė)

Į krepšelį